Turniej Retro w Super Street Fighter 2 Turbo w Kozienicach już jutro

Sport elektroniczny nigdy nie był bardziej popularny i potężny niż dziś. Możemy oglądać coraz więcej turniejów w takich słynnych grach, jak Dota 2, League of Legends, Counter Strike: Global Offensive czy StarCraft 2. Profesjonalny gaming ma jednak bardzo długą historię, która sięga do czasów automatów zręcznościowych.

25 listopada 2021

Jeśli wolisz starą, pikselową grafikę od współczesnych tytułów, to Stowarzyszenie KozGames zaprasza właśnie ciebie na pierwszy Turniej Retro sygnowany szyldem organizacji. Klasyczny hit Capcomu wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem weteranów gamingu z całego świata. Stowarzyszenie KozGames organizuje stacjonarny turniej w Super Street Fighter 2 Turbo na konsolach Super Nintendo Entertainment System (w skrócie SNES).

Wszystkich miłośników, sympatyków i tych, którzy chcą poczuć klimat gamingu lat 90., zapraszamy 26 listopada od godziny 17:30 do Galerii Smaku (ul. Jana Kochanowskiego 5c) w Kozienicach. GAMESGURU obejmuje wydarzenie patronatem medialnym.

Lokalny turniej w Super Street Fighter 2 Turbo w Kozienicach dla fanów retrogamingu

Zapisy online trwają już od 10 listopada, dlatego warto się spieszyć – liczba uczestników jest bowiem ograniczona. Turniej jest darmowy i może w nim wziąć udział każdy, bez względu na wiek.

KozGames jako organizator przewiduje nagrody rzeczowe dla najlepszych uczestników I Turnieju Retro w Super Street Fighter 2 Turbo. Karta zgłoszeń do pobrania dostępna jest pod tym adresem.

Więcej informacji zainteresowani uzyskają, odwiedzając oficjalny fanpage Stowarzyszenia KozGames.

Źródło: informacja prasowa

Ustrzel grową okazję

GAMESGURU

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!