Nowa gra FPP reżysera artystycznego Half-life 2 oraz Dishonored

19 listopada 2022,
12:42
Michał Staniek

Viktor Antonov znalazł swoje miejsce jako reżyser artystyczny w nowej produkcji studia Eschatology Entertainment. Znany jest on z takich gier jak Half-Life 2, czy też Dishonored.

Corvo Attano z Dishonored
Na skróty
  • Powstaje nowa gra Eschatology Entertainment.
  • Tytuł będzie rozgrywać się na dzikim zachodzie.
  • W produkcje zaangażowany jest Viktor Antonov, reżyser artystyczny, który w przeszłości pracował nad Half-Life 2 oraz Dishonored.

Mam wrażenie że przyszłość może nas nieźle zaskoczyć, albowiem zmierza do nas nowa gra Eschatalogy Entertaiment. W produkcję zaangażowany jest sam Viktor Antonov, którego możemy kojarzyć z takich perełek jak Half-Life 2, czy też Dishonored. Nowy tytuł, jak określają to developerzy, będzie hardkorową grą first person perspective z elementami soulslike. Akcja nowej gry będzie mieć swoje miejsce na dzikim zachodzie, tylko w jego apokaliptycznej wersji, lepiej uzbrójmy się w rewolwery.

Viktor Antonov
Viktor Antonov, Źródło: dgedwards.com

Hardkorowa produkcja Viktora Antonova oraz Eschatalogy Studios

Co prawda nowe dzieło nie posiada jeszcze swojego tytułu, ale według informacji dostępnych na stronie studia możemy oczekiwać całkiem niezłego doświadczenia. Tytuł będzie opowiadać historię rewolwerowca, który jak określają to developerzy „próbuje zrozumieć, kim jest„. Świat przedstawiony będzie nawiązywać do kultowego dzikiego zachodu, ale świat będzie znajdować się na skraju zniszczenia. Produkcja skierowana jest dla hardkorowych graczy, dlatego możemy oczekiwać wspaniałej narracji, która nie raz nas zaskoczy.

Nad tytułem pracuje niemały zespół, złożony jest on z 40 osób. Poza Viktorem Antonovem pracują tam również developerzy z Lesser Evil Games oraz Wargaming. Eschatalogy Entertaiment jak na ten moment pozyskało cztery miliony funduszu od inwestorów (The Games Fund i GEM Capital). Gra pojawi się na komputerach osobistych, jak i konsolach, natomiast na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać.