Nadchodzi „ostateczna aktualizacja” do Street Fighter V. Wśród nowości liczne zmiany w balansie postaci

Capcom po sześciu latach nieprzerwanego wsparcia dla Street Fighter V zdecydował się na finalny patch wprowadzający garść nowych filtrów i usprawnień. Zawartość pojawi się na dyskach graczy już 29 marca.

19 marca 2022

Zaraz po premierze Street Fighter V w 2016 grze zarzucano brak wielu kluczowych funkcji oraz niewielką ilość zawartości. Capcom odniósł się wtedy do licznej krytyki, rozpoczynając proces dynamicznego rozbudowywania produkcji. Wygląda na to, że gra osiągnie swoją finalną formę jeszcze w tym roku. Gracze otrzymają kolejne dwa filtry wyświetlania obrazu dla rozgrywek offline, dodatkowe kolory do personalizacji strojów postaci oraz nowe utwory w ścieżce dźwiękowej gry. Szczegóły „ostatecznej aktualizacji” wraz z wideo prezentującym wszystkie nowości w akcji zostały zamieszczone na oficjalnym koncie serii na Twitterze.

Street Fighter V – deweloperzy pracują nad następną częścią cyklu

Koniec wsparcia obecnego tytułu z serii ma niezaprzeczalnie związek z pracami nad jego sukcesorem. W ostatnich miesiącach Street Fighter 6 został zapowiedziany, a zwiastun przedstawił nam starsze wersje naszych ulubionych bohaterów. Niestety data premiery następcy najpopularniejszej bijatyki Capcomu nie została jeszcze podana.

Fragment rozgrywki przedstawiający wygraną Karin
Źródło: Capcom Co., Ltd.
UWaga! Gorące informacje!