fbpx

Oto Cocaine Bear! Opublikowano zwiastun filmu o… naćpanym i agresywnym misiu

Czarna komedia, Cocaine Bear, opowie o tragicznych wydarzeniach z 1985 roku. Do sieci właśnie trafił zwiastun produkcji.

Na skróty
  • Do sieci trafił zwiastun czarnej komedii, Cocaine Bear.
  • Produkcja opowie o tytułowym niedźwiedziu, który spożył ogromne ilości kokainy, co sprawiło, że wpadł w krwawy szał.
  • Film ukaże się 24 lutego 2023 roku.

Warto mieć na względzie rzeczy poważne, które rozwijają nas duchowo i intelektualnie, jednak warto zachować w tym zdrową równowagę. Solidną przeciwwagę – rzeczy tych bardziej poważnych – proponuje studio Universal Pictures, w postaci czarnej komedii o niedźwiedziu, który w niespodziewanych okolicznościach zażył duże ilości kokainy. Całej sprawie dodaje pikanterii fakt, że film oparty jest na faktach.

Cocaine Bear opowie o tragedii opartej na faktach

Reżyserką czarnej komedii jest Elizabeth Banks, która na swoim koncie ma takie filmy, jak Pitch Perfect 2 (2017), czy Aniołki Charliego (2019). Na potrzeby dzieła zostały zaadaptowane wydarzenia z 1985 roku. Z powodu katastrofy samolotu posiadanego przez przemytników, groźny niedźwiedź spożywa duże ilości narkotyku, przez co traci nad sobą panowanie, wpadając w niepowstrzymany szał.

Z niedźwiedzią rządzą krwi, będą musieli się zmierzyć – Keri Ryssel, O’Shea Jackson Jr., Alden Ehrenreich, Margo Martindale oraz nieżyjący już Ray Liotta, którego wystąpienie w Cocaine Bear było jednym z ostatnich. Film ukaże się 24 lutego 2023 roku.