Znamy datę Disney+ Day 2022

Wiemy już, że tegoroczny Disney+ Day odbędzie się 8 września. Druga edycja corocznego wydarzenia będzie wstępem do D23 Expo.

1 czerwca 2022
Na skróty
  • Tegoroczny Disney+ Day zaplanowany jest na czwartek 8 września.
  • Od 9 do 11 września odbywać się będzie D23 Expo, czyli największe wydarzenie dla fanów Disneya.

Nie zdążyliśmy jeszcze ochłonąć po wszystkich zapowiedziach z uniwersum Gwiezdnych Wojen, które pojawiły się z okazji Star Wars Celebration, ale możemy powoli przygotowywać się na następne nowości od Disneya. Na czwartek 8 września zaplanowany jest Disney+ Day 2022. Zeszłoroczna, pierwsza edycja imprezy odbyła się 12 listopada, a w tym roku wydarzenie skorelowane jest z powracającym po pandemicznej przerwie D23 Expo.

Disney+ Day 2022 – czego możemy się spodziewać?

Disney+ Day będzie okazją do poznania dalszych planów medialnego giganta i należących do niego marek, takich jak Marvel, Pixar i Lucasfilm. Mamy nadzieję na więcej szczegółów dotyczących m. in. zaplanowanej na jesień tego roku animowanej antologii Tales of the Jedi, a także nowego Daredevila. Disney+ Day będziemy też świętować premierą filmu fabularnego Pinocchio w reżyserii Roberta Zemeckisa, który tego samego dnia pojawi się na platformie streamingowej. W produkcji wystąpi Tom Hanks jako Geppetto, a towarzyszyć mu będą Cynthia Erivo (Błękitna Wróżka), Luke Evans (Woźnica), Joseph Gordon-Levitt (Jiminy Świerszcz) i Benjamin Evan Ainsworth (Pinokio).

Na szczęście polscy fani także będą mogli wziąć już udział w specjalnych wydarzeniach dla subskrybentów serwisu. Przypominamy, że Disney+ ruszy w Polsce we wtorek 14 czerwca.

Ustrzel grową okazję

Kaja Piaścik

UWaga! Gorące informacje!