Daredevil – trwają prace nad nowym serialem Disney+

Daredevil nadchodzi jako serial Disney+. Jak podaje Variety, scenarzystami nowej produkcji będą Matt Corman i Chris Ord.

20 maja 2022
Na skróty
  • Serwis Variety poinformował, że powstaje nowy Daredevil, serial Disney+.
  • Za scenariusz odpowiedzialni będą Matt Corman i Chris Ord.
  • Daredevil jako marvelowa produkcja Netflixa liczył 3 sezony i zakończył się w 2018 roku.

Już zeszłym roku Marvel sugerował nadchodzący powrót Daredevila. Odtwórca tytułowej roli w marvelowej produkcji Netflixa, Charlie Cox, miał swoje cameo jako niewidomy adwokat Matt Murdock w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu, a Vincent D’Onofrio ponownie wcielił się w antagonistę Wilsona Fiska w serialu Hawkeye. Teraz ważne informacje dotyczące losów jednej z ulubionych postaci fanów przekazał serwis Variety. Rozpoczęła się produkcja nowego Daredevila od Disney+.

Charlie Cox jako Matt Murdock w netflixowym serialu Marvela Defenders
Źródło: Oficjalny kanał Daredevila na Twitterze

Daredevil na Disney+ – co wiemy o serialu?

Według doniesień, scenarzystami i producentami wykonawczymi Daredevila na Disney+ będą Matt Corman i Chris Ord – współtwórcy serialu Kamuflaż, który doczekał się pięciu sezonów emitowanych przez USA Network w latach 2010-2014. Pracujący w duecie Corman i Ord byli również showrunnerami i producentami wykonawczymi The Brave oraz Wewnętrznego wroga stacji NBC, a także Kwarantanny telewizji CW.

Na tę chwilę nie wiemy jakie są konkretne plany Disney+ dotyczące Daredevila, ani czy serial będzie kontynuowany w duchu docenionej przez widzów produkcji Netflixa. Pozostaje nam poczekać na oficjalną zapowiedź tytułu.

UWaga! Gorące informacje!