Wspaniałe wieści dla posiadaczy Xboxa – w produkcji spora liczba tytułów!

Halo, halo! Czy są tutaj fani Xboxa? Jeśli tak to nadchodzące premiery Microsoftu i Bethesdy są czymś dla was!

6 lipca 2022

Aaron Greenberg, wysoko postawiony człowiek odpowiedzialny za marketing gier wideo w firmie Microsoft, podzielił się z nami wspaniałymi wieściami na temat prac, które trwają nad produkcjami na platformy Xbox i PC. Opublikował on w tym tygodniu wpis na platformie Twitter, w którym krótko opisuje swój entuzjazm związany z długą listą tytułów, jakie trafią na Xboxa.

Bethesda silnym wsparciem dla Microsoftu

Nie da się ukryć iż w ostatnich latach Bethesda popełniła wiele błędów. Jednak mając w swojej ofercie takie tytuły jak The Elder Scrolls, Fallout czy mocno promowany Starfield, jej pomoc w współtworzeniu marki może być nieoceniona, a zyski znacznie zwiększone.

W zeszłomiesięcznym pokazie gry Starfield, brawa fanów skutecznie zagłuszały przemowę na scenie, a późniejsza liczba wyświetleń gameplayu udowadnia, że tytuł już jest bardzo rozpoznawalną marką. Niedawne potwierdzenie na temat najnowszej odsłony The Elder Scrolls tylko napędza pociąg podekscytowania.

Umocnienie Gamepassa staje się faktem

Znaczny wzrost premier zarówno na konsole Xbox, jak i PC jest niepodważalnie ogromną szansą na powiększenie grona abonamentów korzystających z usługi Gamepass. Razem z ulepszeniem funkcji Cloudgaming i wspomaganiem sprzętowym, jakim jest dobrze nam znana klawiatura i mysz, będziemy mieli okazję zaobserwować pełną synergię pomiędzy dwoma platformami i być może stopniowe przejmowanie rynku na ich absolutną korzyść.

Już teraz usługa dostarcza nam ponad 100 tytułów do ogrania oraz atrakcyjne przeceny dla użytkowników.

Robert Witański

Pasjonat gier video, pochodzący ze stolicy polskiego e-sportu. Entuzjasta papierowych RPG-ów, ale również podróżnik i fotograf, którego można spotkać najczęściej na górskich szlakach.
UWaga! Gorące informacje!