fbpx

Klasyka serii Fallout do odebrania w ramach prezentu w Epic Games Store

Tak jak w poprzednim roku, tak i w tym Epic Games Store uraczyło nas grową wersją kalendarza adwentowego. Od 15 grudnia jako świąteczne upominki możemy za darmo odbierać kolejne produkcje, których tytuły nie zostały wcześniej ogłoszone, więc przy okazji jest w tym element niespodzianki. Gier, jakie dodamy do naszego konta, ma być w sumie 15, a do tej pory otrzymaliśmy m.in. Sable, Wolfenstein: New Order czy Costume Quest 2. Dzisiaj z kolei przyszła pora na klasyczne pozycje.

Seria Fallout do przypomnienia na święta

W prezencie, który został przewidziany na dzisiaj, znajdziemy pierwsze gry z serii Fallout., której chyba nie trzeba opisywać. Po zalogowaniu się na konto w Epic Games Store możemy więc nieodpłatnie dostać kopie Fallouta, Fallouta 2 i Fallout Tactic: Brotherhood of Steel. Tytuły są dostępne do odebrania już od wczoraj i jeśli chcemy dodać je do naszego konta, musimy się spieszyć – promocja potrwa dzisiaj do godziny 17:00. Tak jak w przypadku poprzednich gier rozdawanych przez Epica, każda z nich jest dostępna za darmo przez dobę, a później wraca do normalnej ceny.

Cała akcja potrwa do końca grudnia, więc nadal zostaje przed nami kilka produkcji do zapoznania się. Warto również przypomnieć, że od 15 grudnia do 5 stycznia w Epic Games Store trwa świąteczna wyprzedaż, a gracze otrzymują w jej ramach kupon zniżkowy, który można wykorzystać na zakup gier.