fbpx

Wyciekła cena Starfielda. Gra prawdopodobnie otrzyma trzy edycje

9 czerwca 2023,
19:52
Dorota Żak
Postać ze Starfielda

Informacje na temat Starfielda są witane przez czekających na tytuł z entuzjazmem, choć cały czas liczymy na więcej. Kosmiczne science fiction od Bethesdy zadebiutuje 6 września, a w międzyczasie możemy starać się wyłapywać szczegóły na jego temat. Część z nich pochodzi z nieoficjalnych doniesień, jak w przypadku limitowanych akcesoriów z motywem z gry, które pojawiły się w niektórych sklepach. Najnowszy przeciek z kolei zdradził ceny różnych edycji produkcji, jakie trafią do sprzedaży.

Starfielda kupimy w jednym z trzech wydań

Szczegółami opublikowanymi na portalu Dealabs podzielił się dataminer billbil-kun. Artykuł pojawił się w języku francuskim, ale nie jest to przeszkoda dla translatorów. Billbil-kun rozpisał w nim dokładne ceny Starfielda, którego najwyraźniej zakupimy w jednej z trzech edycji. Prezentują się one następująco:

  • Edycja Standardowa – 69,99 euro na PC, 79,99 euro na Xbox Series X/S;
  • Edycja Premium – 104,99 euro na PC, 114,99 euro na Xbox Series X/S (przewidywane kwoty);
  • Edycja Constellation, innymi słowy Edycja Kolekcjonerska dostępna wyłącznie w fizycznej formie – 299,99 euro na PC, 299,99 euro na Xbox Series X.

Czy ceny okażą się prawdziwe? Możliwe, że dowiemy się już w niedzielę, 11 czerwca. Wtedy odbędzie się Xbox Games Showcase, po którym nastąpi Starfield Direct. Wydarzenie rozpocznie się o 19:00 i skupi się na grach przeznaczonych na PC oraz konsole, a także na Game Passie.

Billbil-kun nie zdradził także zawartości poszczególnych edycji. Miejmy nadzieję, że również to stanie się częścią Starfield Direct. Może przy odrobinie szczęścia zobaczymy jakiś gameplay?