fbpx

Limitowane urządzenia dla Xboxa z motywem Starfielda znalezione w sklepach bez oficjalnej zapowiedzi

5 czerwca 2023,
23:09
Amira El Berrah

Pomimo braku oficjalnego ogłoszenia ze strony Microsoftu, w niektórych sklepach pojawiły się specjalne akcesoria do Xboxa oznakowane grafiką z gry Starfield. Wygląda na to, że zapowiedzi mamy się doczekać podczas jednego z nadchodzących wydarzeń w branży.

Okładka Starfield

Niedługo odbędzie się Xbox Games Showcase, a zaraz po nim Starfield Direct, na co fani czekają z niecierpliwością. Jednym z najbardziej emocjonujących momentów wieczoru ma być prezentacja gry Starfield, jednak prawdopodobnie nie jest to jedyna niespodzianka od Microsoftu zważywszy na ostatnio krążące informacje.

Już jakiś czas temu w sieci pojawiły się przecieki i zdjęcia sugerujące istnienie kontrolera i słuchawek z motywem Starfielda. Według informatorów, produkty te mają być dostępne wkrótce po oficjalnej prezentacji gry podczas transmisji łączącej Xbox Games Showcase oraz Starfield Direct.

Akcesoria z motywem Starfielda pojawiają się już w sklepach!

Choć Microsoft nie ogłosił tego oficjalnie, nowe kontrolery i słuchawki dla Xboxa trafiły już do niektórych sklepów. Na zdjęciach i filmach udostępnionych przez różnych użytkowników widać, że są one w pełni oznakowane grafiką ze Starfielda, ale nie różnią się znacząco od tych zwyczajnych. Nie wydaje się, aby miały jakieś dodatkowe funkcje w porównaniu ze standardowymi akcesoriami Xboxa.

Fotografie urządzeń już od jakiegoś czasu krążą po sieci, jednak nikt nie był pewien ich autentyczności. Produkty zostaną prawdopodobnie oficjalnie zaprezentowane podczas nadchodzących wydarzeń, takich jak Summer Games Fest lub wspomniany wyżej Xbox Games Showcase.