Microsoft podał datę letniego wydarzenia Xbox Games Showcase

9 marca 2023,
15:57
Arek Grabowski
Kontroler od Xbox One na kolorowym neonowym tle

Microsoft potwierdził datę wielkiego letniego pokazu swoich produktów podczas Xbox Games Showcase. Całe wydarzenie odbędzie się 11 czerwca, jeszcze przed prezentacją Starfield Direct, którą przygotowuje Bethesda. Oba pokazy będą miały miejsce tego samego dnia, jednak zostaną oddzielone, nastąpią po sobie. Już znamy oficjalną datę premiery Starfielda, ale podczas prezentacji prawdopodobnie poznamy szczegółowe informacje o grze.

Co zobaczymy podczas Xbox Games Showcase i Starfield Direct?

W styczniu Microsoft zorganizował wydarzenie cyfrowe Developer_Direct. Pokazano wtedy takie produkcje jak Minecraft Legends, Redfall, Forza Motorsport czy też Hi-Fi Rush. Na końcu imprezy zapowiedziano kolejny pokaz w Los Angeles i chodziło właśnie o Xbox Games Showcase.

Co jednak zobaczymy podczas nadchodzącego wydarzenia? Phil Spencer, szef działu Xbox został o to zapytany. Powiedział tylko, że planowane jest kilka nowości, ale firma skupia się na trwających projektach.

Microsoft potwierdził produkcję nowoczesnego portu GoldenEye 007 dla Xbox Game Pass. To bardzo stary tytuł, więc taki krok jest ciekawą drogą, jaką obrała firma. Możliwe, że podczas Xbox Games Showcase zobaczymy również tę produkcję.