Limitowany kontroler i headset Starfield dla Xboxa coraz bardziej prawdopodobne

25 maja 2023,
21:47
Amira El Berrah

Nadchodzi premiera Starfield od Betsheda Game Studios. Tytuł cieszy się dużym zainteresowaniem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wraz z wydaniem produkcji we wrześniu pojawia się dedykowane jej urządzenia.

Okładka Starfield

Od kilku miesięcy po sieci krążą plotki na temat limitowanej edycji kontrolera Starfield dla konsoli Xbox. Chociaż wciąż nie pojawiła się oficjalna informacja potwierdzająca design urządzenia, to wygląda na to, że ogłoszenie może pojawić się prędzej niż później.

Jakiś czas temu na stronie Imgur wyciekły zdjęcia mające potwierdzić plotki. Widzimy na nich kontroler z motywem nowej gry od Bethesda Game Studios. Nikt nie jest jednak w stanie potwierdzić, czy to oficjalny produkt. Sceptycy byli nawet zdania, że kontroler został spersonalizowany przez fana, jednak wielu internautów postanowiło potraktować plotki poważnie. Patrząc na szczegóły i wykonanie produktu, które widzimy na zdjęciach, nie ma w tym nic dziwnego.

Limitowana edycja kontrolera Starfield
Imgur

Plotki o konsoli Starfield zamieniają się w rzeczywistość?

Dzisiaj billbil-kun, który wcześniej już udowodnił swoją niezwykłą wiarygodność jeśli chodzi o przecieki, ujawnił, że limitowana edycja kontrolera Starfield oraz bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, które maja kryptonimy Ogden i Orren, zostaną oficjalnie ujawnione podczas Xbox Showcase w przyszłym miesiącu. Te dwa akcesoria maja kosztować prawdopodobnie 74,99 euro i 124,99 euro. Możliwe też, że zostaną wydane w dniu premiery gry. Użytkownik nie potwierdza jednak, czy urządzenie będzie wyglądało jak to na zdjęciach.

Starfield jest jedną z bardziej wyczekiwanych gier 2023 roku. Po wielu opóźnieniach fabularna produkcja od Bethesdy zostanie wydana 6 września na Xbox Series X/S i PC.