Wild Hearts otrzymało nowy zwiastun fabularny. Co przygotowało dla nas Koei Tecmo?

13 lutego 2023,
19:14
Amira El Berrah

Electronic Arts wraz z Koei Temco już niedługo zabiorze nas na polowanie do świata inspirowanego feudalną Japonią. Tam nie tylko sprawdzimy się jako łowcy potworów, ale także poczujemy przynależność do mieszkańców wioski Minato, którą poznamy lepiej w najnowszym zwiastunie Wild Hearts.

Okładka Wild Hearts, Kemono i samuraj stają do walki

Omega Force i Koei Tecmo zaprezentowały nowy trailer Wild Hearts. Premiera tytułu odbędzie się 17 lutego 2023 roku na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC. Gra ma nie zawierać mikrotransakcji, a dla subskrybentów EA Play lub Xbox Game Pass Ultimate twórcy przygotowali darmowy, próbny dostęp.

Wild Hearts i system pomocników

W najnowszym zwiastunie odwiedzimy Minato, centralne miasto w Wild Hearts. W wiosce nie tylko ulepszymy nasz ekwipunek i wyznaczymy sobie nowe zadania, ale również znajdziemy pomoc w postaci jej mieszkańców, którzy pomogą protagoniście w walce z dzikim Kemono. Dzięki trailerowi poznajemy pomocników łowców, w tym Ujishige i Natsume.

Kraina Azuma w Wild Hearts jest inspirowana feudualną Japonią. W tym świecie ludzie i Kemono żyli ze sobą w zgodzie i harmonii, jednak to się zmieniło. Teraz, wcielając się w jednego z bohaterów, musimy przywrócić porządek w krainie i stawić czoła gigantom siejącym zamęt, wykorzystując do tego bronie Karakuri.

Pomocnicy łowców
Koei Tecmo

W grze będziemy mogli tworzyć coraz lepsze uzbrojenie, wraz z naszym rozwojem i pozyskanymi przez nas w toku rozgrywki przedmiotami. Zapewni nam to system craftingu. Dzięki temu zmierzymy się z coraz bardziej wymagającymi wyzwaniami. Wśród naszego wyposażenia znajdą się:

  • katana;
  • łuk;
  • podręczne śmigło, które umożliwi nam dostanie się na olbrzyma;
  • bomba zegarowa;
  • wielki młot;
  • machiny o starożytnym pochodzeniu.

Akcję i różnorodne lokacje w Wild Hearts obejrzymy z trzecioosobowej perspektywy. W trakcie rozgrywki będziemy mogli eksplorować świat w pojedynkę lub w trybie multiplayer, dzięki któremu zapolujemy wraz z innymi. Część niezwykłej Azumy została nam również przedstawiona w gameplayu gry.