Dying Light 2 sięga szczytów. Wielki sukces sprzedażowy Techlandu

Techland zdecydowanie może być dumny ze swojej ostatniej gry. Dying Light 2: Stay Human wydane na wszystkie platformy w pierwszym miesiącu sprzedaży osiągnął spory wynik.

23 kwietnia 2022

Dying Light 2 zadebiutowała 4 lutego na pecety, PS4, PS5, Xboksie One i Series X/S.  i w pierwszy miesiąc osiągnęła zaskakujący wynik.

Sprzedaż Dying Light 2 można liczyć w milionach

Dokładnie tak. 22 kwietnia Techland oświadczył, że ich najnowsza produkcja w zaledwie jeden miesiąc osiągnęła ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy. Ten wynik robi jeszcze większe wrażenie jeśli weźmiemy pod uwagę konkurencje, która wyszła w tym samym czasie, czyli między innymi Elden Ring.

Na koniec wspomnę, że pierwsza część Dying Light z 2015 roku rozeszła się w ponad 20 milionach kopii. W razie apokalipsy zombie świat raczej sobie poradzi, ale jeśli nie czujesz się jeszcze gotowy to zapraszam do naszego artykułu o CONPLAN 8888, czyli planie USA na wypadek nadejścia nieumarłych.

Bartosz Sobolewski

Niby z Torunia, ale nie stary piernik. Fan czarnego humoru i gier komputerowych, które pozwalają oderwać się od szarości rzeczywistości. Napędza go czarna kawa na przemian z energetykami. Dzielnie aktualizuje newsroom, a czasem uraczy was ciekawostkami o mechanikach gier albo sławnych osobach.
UWaga! Gorące informacje!