fbpx

W Hogwarts Legacy można otrzymać darmowe przedmioty kosmetyczne. Jak to zrobić?

Połączenie konta WB Games oraz Harry Potter Fan Club umożliwia zdobycie całkowicie darmowych przedmiotów kosmetycznych do Hogwarts Legacy. Są to ekskluzywne skiny, których nie można otrzymać w żaden inny sposób.

Poniżej przedstawiamy poradnik, jak połączyć konta, by uzyskać darmowe przedmioty w grze. To tylko kosmetyczne skiny, jednak prezentują się świetnie i są ekskluzywne oraz prawdopodobnie ograniczone czasowo.

Jak połączyć konto WB Games oraz Harry Potter Fan Club?

Najważniejsze jest założenie kont na stronie WB Games oraz Harry Potter Fan Club. Jeżeli już je posiadasz, możesz przejść do kolejnych kroków:

  1. Weź udział w quizie na stronie Harry Potter Fan Club, dzięki czemu zostaniesz przydzielony do Domu, otrzymasz Patronusa i różdżkę.
  2. Przejdź na stronę WB Games związaną z Hogwarts Legacy. Na samym dole odszukaj „Darmowe przedmioty do Hogwarts Legacy ekskluzywnie dla członków Fan Clubu”.
  3. Wybierz opcję „Połącz teraz” i przejdź przez wszystkie kroki kreatora, będzie konieczne zalogowanie się do Harry Potter Fan Club.

Kiedy na ekranie zobaczysz napis potwierdzający połączenie kont, otrzymasz przedmioty kosmetyczne po zalogowaniu się do gry.

Jakie przedmioty do Hogwarts Legacy można otrzymać za darmo po połączeniu powyższych kont?

Wśród ekskluzywnych nagród można znaleźć między innymi maskę imitującą czaszkę czy też szatę związaną z wybranym Domem. Przedmioty są dostępne tylko jako nagroda za połączenie kont, o czym wspominałem powyżej.

Przedmioty ekskluzywne do Hogwarts Legacy za połączenie konta WB Games i Harry Potter Fan Club

Oficjalna premiera gry będzie miała miejsce 10 lutego. Osoby, które zakupiły edycję Deluxe już mogą grać. Hogwart został świetnie oddany w Hogwarts Legacy pod względem klimatu oraz designu. Gra jest bardzo dobrze odebrana i zbiera same najwyższe oceny od recenzentów.