fbpx

Hogwarts Legacy świetnie oddaje filmowy Hogwart i okolice. Porównanie wideo

Na kanale „ElAnalistaDeBits” pojawiło się zestawienie filmowego Hogwartu oraz okolic z tym, który przedstawiono w Hogwarts Legacy. Podobieństwo jest uderzające i gra wygląda naprawdę świetnie. Avalanche Software, twórcy tego tytułu, bardzo dobrze oddali klimat twórczości J.K. Rowling.

Hogwarts Legacy pojawi się 10 lutego, jednak osoby, które kupiły edycję Deluxe mogą grać trzy dni wcześniej. Mimo wszystko recenzenci już teraz pokazują recenzje, fragmenty rozgrywki itd. Warto zauważyć, że niektórzy gracze omyłkowo otrzymali grę aż tydzień wcześniej.

Jak prezentuje się Hogwarts Legacy, jeśli chodzi o przedstawiony świat?

Twórcy oddali klimat Świata Magii przedstawionego w filmach z uniwersum Harry’ego Pottera. Na kanale „ElAnalistaDeBits” pojawił się również dłuższy gameplay po prostu przedstawiający świat. YouTuber pokazał grę, wykorzystując najwyższe ustawienia graficzne, dzięki czemu Hogwart i okolice prezentują się naprawdę dobrze.

Według serwisu ECCftech gra świetnie oddaje klimat przedstawionego uniwersum. Twórcom udało się dostarczyć tajemniczość i wszechobecną magię. O grze już przed premierą wiadomo bardzo dużo, wyciekła nawet cała dostępna mapa. Recenzje zapewne pokażą jeszcze więcej. Oficjalna premiera odbędzie się już za kilka dni, gra będzie dostępna na PS5, Xbox Series X/S i PC od 10 lutego.