fbpx

Hogwarts Legacy trafiło do niektórych graczy aż tydzień wcześniej

Hogwarts Legacy ma oficjalną premierę zaplanowaną na 10 lutego. Gracze, którzy zakupili tytuł w edycji Deluxe otrzymają wcześniejszy dostęp trzy dni wcześniej. Avalanche Software opublikowało już oficjalnie godziny, od których będzie można grać na konsolach i PC. Warto zauważyć, że dotyczą one właśnie wczesnego dostępu, który zapewnia edycja Deluxe.

Na Reddicie pojawiły się jednak informacje, że niektórzy gracze otrzymali grę aż tydzień przed oficjalną premierą. Dzięki temu można znaleźć już teraz opinie o produkcji Avalanche Software. Wielu graczy po prostu zazdrości otrzymania kopii gry wcześniej i poszukują „przypadkowo” wystawionych na półki pudełek, jednak bezskutecznie. Wygląda na to, że przedpremierowe wysyłki to błąd niektórych sklepów i jest on losowy — tylko niektórzy mają szansę na takie „szczęście”.

Hogwarts Legacy omyłkowo wysłane do niektórych graczy. Jakie są przedpremierowe reakcje na grę?

Na Reddicie można zobaczyć post jednego z użytkowników, gdzie opublikował on, że otrzymał przedpremierowo Hogwarts Legacy na Xbox Series X. Mimo wszystko w komentarzach jest więcej podobnych przypadków. Wynika z tego, że niektórzy gracze rzeczywiście otrzymali grę wcześniej i mogą więcej o niej opowiedzieć.

Fragmenty z rozgrywki pojawiły się na YouTube i w serwisie Twitch. Gracze, którzy mają dostęp do gry, mówią o niej bardzo pozytywnie. Według jednego z użytkowników Reddita nie ma zbyt wiele negatywów do opisania na temat produkcji. Inny gracz chwali świetne cutscenki oraz bardzo dobrze wykonane animacje.

Mamy więc na co czekać, ponieważ Hogwarts Legacy rzeczywiście dostarczyło jakość, której oczekiwali gracze. Tytuł jest chwalony za świetną grafikę, animacje, oddanie klimatu czy nawet historię i mechanikę rozgrywki.