fbpx

Twórcy Hogwarts Legacy ogłosili dokładny czas premiery wczesnego dostępu

Bohater Hogwarts Legacy latający na miotle przed pięknym krajobrazem

Hogwarts Legacy ma oficjalną premierę 10 lutego, jednak osoby, które kupiły edycję Deluxe otrzymają wczesny dostęp do gry. Będzie można rozpocząć rozgrywkę trzy dni wcześniej i twórcy ogłosili wczoraj dokładny czas, kiedy tytuł ma być już dostępny dla konsol oraz PC.

Warto zauważyć, że godziny różnią się zależnie od wybranej platformy. Gracze konsolowi otrzymają tytuł znacznie wcześniej, już o północy czasu lokalnego dla każdego regionu. Na PC gra będzie dostępna od 19:00, więc o wiele później.

Premiera Hogwarts Legacy już za kilka dni. Znamy dokładne godziny startu wczesnego dostępu

Na oficjalnym Twitterze Hogwarts Legacy pojawiły się posty informujące o dokładnym czasie startu wcześniejszego dostępu dla posiadaczy edycji Deluxe. Godziny są inne dla konsol i PC, o czym wspominałem powyżej.

Hogwarts Legacy pojawi się początkowo na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Gra będzie dostępna od północy czasu lokalnego dla każdego z regionów. Już 7 lutego będzie można więc zobaczyć pierwsze pełnoprawne gameplaye z gry.

Na PC Hogwarts Legacy będzie natomiast dostępne od 19:00 polskiego czasu, czyli później niż dla konsolowych graczy. Oczekiwanie powinien umilić premierowy trailer tytułu, który niedawno został opublikowany.

O grze wiemy już naprawdę dużo, jeden z insiderów zorganizował nawet specjalne „ukryte” Q&A dla fanów. Pojawiły się również różne przecieki, fragmenty rozgrywki itd. Hogwarts Legacy to zdecydowanie produkcja, na którą uniwersum Harry’ego Pottera zasługiwało.