Oferta HBO Max na styczeń 2023. Co obejrzymy w Nowym Roku oprócz The Last of Us?

2 stycznia 2023,
21:59
Amira El Berrah

Znamy daty nadchodzących premier na platformie HBO Max. Wśród nowości będzie wyczekiwany przez graczy tytuł The Last of Us. Jakich jeszcze interesujących odsłon możemy się spodziewać na dobry początek roku?

Plakat serialu The Last of Us

1 stycznia HBO Max udostępniło na YouTube zwiastun z zapowiedzią nowej oferty na platformie, zaczynając Nowy Rok. Czeka nas w nim wiele produkcji, zarówno nowości, jak i kontynuacji wcześniejszych serii oraz kilka starszych popularnych tytułów, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Wiemy również, że wiosną tego roku HBO Max i Discovery Plus mają połączyć się w jedną aplikację. Będzie ona zawierać materiały HBO, DC Comics, Warner Bros jak do tej pory oraz Discovery czy CNN.

The Last of Us i inne produkcje w styczniowej ofercie

2023 rok dosłownie dopiero się zaczął, a wraz z nim nadchodzą nowe premiery. Na HBO Max 15 styczna pojawi się serial The Last of Us wyczekiwany przez graczy, fanów serii. Ekranizacja gry wideo ma przedstawić nam świat 20 lat po nastąpieniu globalnej apokalipsy, która przyczyniła się do wyniszczenia cywilizacji.

Joel, bohater, którego rolę odegra Pedro Pascal, zostaje zatrudniony do przemycenia Ellie granej przez Belle Ramsey, czternastoletniej dziewczynki, poza strefę, która objęta jest kwarantanną. Serialowa adaptacja twórców Neila Druckmanna i Craiga Mazina ma być czymś innym niż to, co przedstawiały do tej pory tego typu produkcji. Czy faktycznie brutalny i surowy świat zostanie nam pokazany inaczej niż tylko jako „gameplayowy” serial, dowiemy się za kilka dni.

Joel i Ellie z serialu The Last of Us
HBO Max

Nowe seriale…

Wśród odsłon serialowych na platformie ukażą się w tym miesiącu nowe odcinki Hard Knocks: The Arizona Cardinals. Z kolei drugi sezon Game Theory with Bomani Jones wejdzie na stronę 20 stycznia, a 12 stycznia będzie miała miejsce premiera serialu animowanego Velma. Dla dorosłych już fanów kreskówki komediowo-kryminalnej Scooby Doo będzie to z pewnością ciekawy tytuł. 12 stycznia na HBO Max trafi również The Climb z Jasonem Momoą, a drugi sezon nowej odsłony popularnego kiedyś amerykańskiego serialu młodzieżowego Gossip Girl ukaże się 26 stycznia.

… i filmy w HBO Max

Za to do filmowej kolekcji platformy trafią Black Adam z Dwaynem Johsonem od DC czy The Menu z Ralphem Fiennesem, Anyą Taylor-Joy i Nicholasem Houltem, który pojawi się już jutro, czyli 3 stycznia. Od 1 stycznia natomiast dostępne są kultowy film Ghostbusters, Jennifer’s Body z Megan Fox oraz pierwsza część Johna Wicka.

Plakat filmu The Menu
HBO Max