W Dying Light 2 miał być funkcjonujący rower? Gracz odnalazł go w plikach gry

W Dying Light 2 mieliśmy nie tylko biegać? W plikach gry odkryto dość nieoczekiwany środek transportu – w pełni sprawny rower przygotowany do wykorzystywania przez graczy.

6 lutego 2022

Zarówno Dying Light, jak i Dying Light 2 to gry, które skupiają się na bieganiu. Małym odstępem jest tu dodatek The Following, w którym otrzymujemy samochód ułatwiający pokonywanie dłuższych tras. Właśnie dlatego ciekawy jest fakt, że w grze istnieje w pełni funkcjonalny rower.

Dying Light 2 na rowerze, czyli „I Want to Ride My Bicycle” w grze Techlandu

Niestety nie da się zdobyć roweru w normalny sposób. Gracz o pseudonimie Taki 7o7, który odkrył ciekawostkę, używał narzędzi deweloperskich, a to oznacza, że gracze konsolowi mogą jedynie o niej pomarzyć. Nie zdradza on też żadnych dodatkowych informacji, poza faktem, że narzędzie jest do pobrania w serwisie NexusMods. Niestety nie wiemy nawet, który to mod, a tym bardziej jak wydobyć rower z plików gry.

Jak widać na filmie, rower przed wycięciem był na bardzo zaawansowanym etapie prac, co udowadnia nie tylko duża funkcjonalność, ale także stopień dopracowania grafiki. Czyżby wycięto go w ostatniej chwili? Niektórzy sugerują, że mógłby odciągać graczy od parkouru, który jest głównym elementem tej gry. A wy jak myślicie?

Inne najlepsze i najciekawsze easter eggi w Dying Light 2 znajdziecie w naszym na bieżąco aktualizowanym i rozbudowywanym artykule autorstwa Doroty Żak, do lektury którego serdecznie zapraszamy!

Bartosz Sobolewski

Fan czarnego humoru i gier komputerowych. Łatwo się denerwuje, ale jeszcze łatwiej uspokaja. Narciarz, żeglarz bez patentu, gracz i żartowniś. Wolne chwile spędza przy serialach, grach albo ciekawej książce.
UWaga! Gorące informacje!