fbpx

Ujawniono dokładny moment premiery Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

18 września 2023,
16:35
Jacek Kowal

CD Projekt Red ogłosiło oficjalny moment premiery DLC Phantom Liberty do Cyberpunk 2077. Ta ma nastąpić już we wtorkowe popołudnie.

Vi siedzący obok śpiącego mężczyzny w metrze w Cyberpunku 2077

Długo wyczekiwane DLC do Cyberpunk 2077, czyli Phantom Liberty ma zadebiutować już w przyszłym tygodniu. W połowie września ukazał się ostatni zwiastun kinowy, a kilka dni wcześniej jeden z programistów doradził, by przed grą sprawdzić swoje komputery. Teraz CD Projekt podał dokładne daty i godziny, kiedy dodatek w końcu będzie dostępny.

Poznaliśmy dokładny moment premiery Phantom Liberty

CD Projekt Red postanowiło opublikować na X dokładny moment premiery DLC Phantom Liberty. We wpisie możemy zobaczyć konkretne daty i godziny, zarówno dla graczy pecetowych, jak i konsolowych, z całego świata. Jak możecie zobaczyć, w Polsce gra będzie dostępna już 26 września od godziny 13:00.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ukaże się na Xbox Series X/S, PS5 i PC, a poprzedzi je istotna aktualizacja 2.0, która wniesie wiele poprawek i nowych możliwości. Pozostaje tylko czekać do następnego wtorku… i modlić się, by ten start odbył się już bez problemów.