fbpx

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty otrzymał nowy zwiastun kinowy i film zza kulis z Idrisem Elbą

14 września 2023,
18:25
Arek Grabowski
Solomon Reed w Cyberpunka 2077: Phantom Liberty

CD Projekt Red opublikowało nowy zwiastun kinowy Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Miał on swoją premierę podczas czwartkowej transmisji Night City Wire. W materiale i samym dodatku kluczową rolę odgrywa Idris Elba jako szpieg Solomon Reed.

To jednak nie wszystkie materiały opublikowane przez CD Projekt Red. Więcej o postaci Idrisa Elby można dowiedzieć się z materiału zza kulis, gdzie aktor występuje.

Idris Elba o Cyberpunk 2077: Phantom Liberty w zakulisowym materiale wideo

Idris Elba wypowiedział się w zakulisowym materiale o Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Warto zauważyć, że uchyla on rąbek tajemnicy związanej z fabułą dodatku oraz postacią Salomona Reeda. Materiał został opublikowany przez CD Projekt Red.

Idris Elba wypowiedział się również na temat najnowszego zwiastuna filmowego. Jego reakcja także została opublikowana przez CD Projekt Red.

Rozszerzenie Phantom Liberty będzie dostępne od 26 września. Podczas Night City Wire zdradzono jednak, że aktualizacja 2.0 pojawi się nieco wcześniej – 21 września. Niedawno twórcy ujawnili kolejne nowości z dodatku do Cyberpunk 2077. Zaprezentowano między innymi Gorilla Arms oraz Mantis Blades, a także wiele innych elementów.