fbpx

Już wkrótce pojawi się aktualizacja 2.0 do Cyberpunka 2077. Poznaliśmy też rozmiary DLC Phantom Liberty

8 września 2023,
16:09
Jacek Kowal

Pojawiły się kolejne nowości ze świata Cyberpunka 2077. Nie tylko poznaliśmy wagę dodatku Phantom Liberty na PS5, ale także dowiedzieliśmy się o nowej aktualizacji do podstawowej wersji gry.

Vi w żółtej kurtce z zielonym karabinem w Cyberpunku 2077

Przed premierą DLC Phantom Liberty Cyberpunk 2077 ma otrzymać potężną aktualizację do poziomu 2.0. Ma ona wprowadzić wiele zmian i nowych funkcji do podstawowej wersji gry i wszystko wskazuje na to, że pojawi się ona szybciej, niż możemy się spodziewać. Dodatkowo ujawniono rozmiar samego DLC Phantom Liberty, a przynajmniej w wersji na PlayStation 5.

Co nowego w Cyberpunku 2077?

Zacznijmy od wersji 2.0 do Cyberpunka. Zgodnie z doniesieniami PlayStation Game Size, które pojawiły się na Twitterze, aktualizacja jakiś czas temu została dodana do bazy danych PlayStation Database. To oznacza, że jej premiera jest coraz bliżej. Prawdopodobna data jej udostępnienia to przyszły tydzień.

Jeżeli chodzi o wspomniane zmiany, to wśród nich jest między innymi nowy system policji. Teraz stróże prawa będą o wiele bardziej zawzięci i nawet jeżeli uda nam się ich zgubić, to przez jakiś czas mają przeszukiwać teren. Jednostki MaxTac mają nas ścigać przy wykorzystaniu pojazdów AV, próbować nas odnaleźć poprzez hakowanie, a także zawsze będą walczyć tak, jakbyśmy grali na wysokim poziomie trudności.

Drugą ciekawą wiadomością jest rozmiar DLC Phantom Liberty, które ma się pojawić 26 września. Według serwisu PlayStation File Size na konsolach od Sony dodatek zajmie około 33 GB. Jeżeli chodzi o wagę pliku na inne urządzenia, to pewnie będzie zbliżona.

Jak widzicie, CD Projekt ma dla nas kilka ciekawych pomysłów, które w pełni zobaczymy już niedługo. Pozostaje tylko odliczać dni do premiery dodatku.