Ubisoft potwierdza, że weźmie udział w nadchodzących targach Gamescom

24 maja 2024,
10:00
Arek Grabowski
Logo Ubisoftu

Nadchodzą kolejne coroczne targi Gamescom. Mają odbywać się od 21 do 25 sierpnia w Kolonii w Niemczech. Warto zauważyć, że nie każdy „duży” wydawca gier bierze udział. Między innymi Nintendo potwierdziło, że nie będzie obecne na Gamescomie. Znajdzie się tam jednak Ubisoft, mimo że firma wcześniej organizuje własne wydarzenie Ubisoft Forward. Wydawca oficjalnie potwierdził swoją obecność na Twitterze.

Na ten moment nie zostały ujawnione szczegóły pokazu Gamescom. Najpewniej więcej informacji zostanie zdradzone bliżej prezentacji. Obecnie nie wiemy także, jacy dokładnie wydawcy znajdą się na wydarzeniu.

Co najprawdopodobniej Ubisoft zaprezentuje na targach Gamescom?

Można spodziewać się, że prawdopodobnie Ubisoft skupi swój pokaz na dwóch nadchodzących produkcjach, które już zostały zapowiedziane – Assassin’s Creed Shadows oraz Star Wars Outlaws. Warto zauważyć, że ten drugi tytuł ma swoją premierę w tym samym miesiącu co prezentacja.

Na własnym pokazie Ubisoft Forward prawdopodobnie również zobaczymy te gry. Mimo wszystko wydawca może także zaprezentować coś zupełnie nowego, czego wcześniej nie mieliśmy okazji zobaczyć.