Zapowiedziano pokaz Ubisoft Forward. Prezentację obejrzymy w czerwcu

3 kwietnia 2024,
20:30
Dorota Żak
Logo Ubisoftu

W czerwcu zeszłego roku mogliśmy oglądać prezentację Ubisoft Forward pełną zapowiedzi nadchodzących gier i innych nowości przygotowywanych przez firmę. To właśnie wtedy dostaliśmy m.in. nowe materiały z Assassin’s Creed Mirage czy Assassin’s Creed Jade. W tym roku możemy spodziewać się powtórki z rozrywki – zapowiedziano oficjalnie kolejną edycję wydarzenia.

Tegoroczne Ubisoft Forward odbędzie się 10 czerwca w Los Angeles i będzie transmitowane na żywo w sieci. Tak jak poprzednim razem, tak i teraz event skupi się na aktualnych informacjach oraz grach, które dopiero się ukażą. Wiele osób spekuluje, że Ubisoft pokaże nowe materiały związane ze Star Wars Outlaws czy Assassin’s Creed Codename Red. Póki co nie podano jednak tytułów, których obecność przewidziano w czasie pokazu. Być może bliżej daty wydarzenia dowiemy się czegoś więcej i poznamy listę gier, jakie się na nim pojawią.

Warto też wspomnieć, że Ubisoft Forward odbędzie się tylko trzy dni po Summer Game Fest, które zaplanowano na 7 czerwca, a w tym samym miesiącu czeka nas również Xbox Games Showcase. W przypadku tych wydarzeń również nie wiemy jeszcze, co zostanie pokazane. Pewne jest natomiast, że czerwiec przyniesie ze sobą masę zwiastunów i zapowiedzi gier.