fbpx

Jaka jest twoja wiedźmińska szkoła? Oto oficjalny quiz od CD Projekt!

Wiesz, jaka jest twoja wiedźmińska szkoła? CD Projekt przygotował oficjalny quiz, który pomoże fanom kultowego uniwersum poznać swoje miejsce w zastępach pogromców potworów. Teraz każdy z nas może sprawdzić, jaki medalion powinien nosić.

Na skróty
  • CD Projekt przygotował oficjalny quiz „Twoja wiedźmińska szkoła”.
  • Test obejmuje dziesięć pytań i przydziela do jednej z sześciu szkół wspomnianych w grach z serii o wiedźminie.

Możecie zapomnieć o testach na osobowość czy dom w Hogwarcie. Każdy co prawda sprawdził pewnie kiedyś, czy jest bardziej Puchonem czy Krukonem albo zbadał, jak wygląda jego charakter w ramach dziewięciu kategorii znanych z gier D&D. Teraz jednak mamy okazję poznać odpowiedź na pytanie, które najbardziej dręczy każdego fana Wiedźmina. CD Projekt przyszedł z pomocą i przedstawił oficjalny quiz „Twoja wiedźmińska szkoła”. Nie musimy już korzystać z niewiarygodnych, robionych przez pasjonatów testów, bo prawdę poznamy u Źródła.

Quiz: Twoja wiedźmińska szkoła, czyli gdzie najlepiej pasujesz

Widać, że autorzy testu włożyli w niego sporo pracy. Quiz składa się z dziesięciu pełnych pytań – nie uświadczymy tam zapychaczy dotyczących ulubionego koloru czy innych mało mówiących informacji. Wszystkie odpowiedzi dotyczą wiedźmińskich scenariuszy i pozwalają wczuć się w budowany w grach świat.

Na końcu otrzymujemy oczywiście szczegółowy wynik wraz z opisem szkoły, do której finalnie najlepiej pasujemy. Quiz obejmuje wszystkie sześć szkół wiedźmińskich, jakie pojawiły się w ten czy inny sposób w tytułach z serii o Geralcie z Rivii. Każdy z nas ma zatem szansę znaleźć się w Wiedźmińskiej Szkole Wilka, Kota, Gryfa, Niedźwiedzia, Mantikory lub Żmii. Po przydzieleniu medalionu, który najbardziej odpowiada naszej osobowości, możemy też dowiedzieć się, na ile odpowiadamy profilowi wiedźminów z pozostałych szkół. Oprócz tego quiz daje możliwość sprawdzenia średnich wyników z Polski oraz całego świata.

Tapeta z medalionem Wiedźmińskiej Szkoły Żmii

Jakby wiedza nie była wystarczającą nagrodą, Redzi przygotowali także fan kity z grafikami danej szkoły. W zestawie znajdują się tapety oraz nakładki na awatary i wideo z kamerki.

A powodzenia na szlaku życzy Wam wiedźminka ze Szkoły Wilka.