fbpx

Jaka jest twoja wiedźmińska szkoła? Oto oficjalny quiz od CD Projekt!

30 listopada 2022,
01:43
Kaja Piaścik

Wiesz, jaka jest twoja wiedźmińska szkoła? CD Projekt przygotował oficjalny quiz, który pomoże fanom kultowego uniwersum poznać swoje miejsce w zastępach pogromców potworów. Teraz każdy z nas może sprawdzić, jaki medalion powinien nosić.

Tapeta z medalionem Wiedźmińskiej Szkoły Wilka
Na skróty
  • CD Projekt przygotował oficjalny quiz „Twoja wiedźmińska szkoła”.
  • Test obejmuje dziesięć pytań i przydziela do jednej z sześciu szkół wspomnianych w grach z serii o wiedźminie.

Możecie zapomnieć o testach na osobowość czy dom w Hogwarcie. Każdy co prawda sprawdził pewnie kiedyś, czy jest bardziej Puchonem czy Krukonem albo zbadał, jak wygląda jego charakter w ramach dziewięciu kategorii znanych z gier D&D. Teraz jednak mamy okazję poznać odpowiedź na pytanie, które najbardziej dręczy każdego fana Wiedźmina. CD Projekt przyszedł z pomocą i przedstawił oficjalny quiz „Twoja wiedźmińska szkoła”. Nie musimy już korzystać z niewiarygodnych, robionych przez pasjonatów testów, bo prawdę poznamy u Źródła.

Quiz: Twoja wiedźmińska szkoła, czyli gdzie najlepiej pasujesz

Widać, że autorzy testu włożyli w niego sporo pracy. Quiz składa się z dziesięciu pełnych pytań – nie uświadczymy tam zapychaczy dotyczących ulubionego koloru czy innych mało mówiących informacji. Wszystkie odpowiedzi dotyczą wiedźmińskich scenariuszy i pozwalają wczuć się w budowany w grach świat.

Na końcu otrzymujemy oczywiście szczegółowy wynik wraz z opisem szkoły, do której finalnie najlepiej pasujemy. Quiz obejmuje wszystkie sześć szkół wiedźmińskich, jakie pojawiły się w ten czy inny sposób w tytułach z serii o Geralcie z Rivii. Każdy z nas ma zatem szansę znaleźć się w Wiedźmińskiej Szkole Wilka, Kota, Gryfa, Niedźwiedzia, Mantikory lub Żmii. Po przydzieleniu medalionu, który najbardziej odpowiada naszej osobowości, możemy też dowiedzieć się, na ile odpowiadamy profilowi wiedźminów z pozostałych szkół. Oprócz tego quiz daje możliwość sprawdzenia średnich wyników z Polski oraz całego świata.

Tapeta z medalionem Wiedźmińskiej Szkoły Żmii

Jakby wiedza nie była wystarczającą nagrodą, Redzi przygotowali także fan kity z grafikami danej szkoły. W zestawie znajdują się tapety oraz nakładki na awatary i wideo z kamerki.

A powodzenia na szlaku życzy Wam wiedźminka ze Szkoły Wilka.