fbpx

Według plotek Assassin’s Creed Mirage i The Crew Motorfest czekają opóźnienia

27 marca 2023,
22:03
Dorota Żak
Bohater Assassin's Creed Mirage

Według najnowszych, ale niepotwierdzonych informacji, dwie planowane przez Ubisoft gry mogą pojawić się trochę później niż się spodziewaliśmy. Użytkownik Twittera o pseudonimie ScriptLeaksR6 poinformował o opóźnieniach Assassin’s Creed Mirage i Project Orlando, pod którym kryje się The Crew Motorfest.

Wypatrujemy szczegółów na temat Assassin’s Creed Mirage

Choć wcześniej mówiono o premierze w sierpniu 2023, według jego założeń nowa odsłona flagowej serii Ubisoftu miałaby pojawić się między czwartym kwartałem 2023, a drugim 2024. Leaker wspomina także, że Mirage wykorzystuje starą wersję silnika Assassin’s Creed, jeszcze z 2019 roku. Nie dzieli się jednak dodatkowymi szczegółami na temat The Crew Motorfest.

https://twitter.com/ScriptLeaksR6/status/1640367833212223490

Nie wiadomo, na ile te przecieki mogą okazać się prawdziwe, jednak pochodzą one od tego samego leakera, który już wcześniej donosił o powstawaniu Assassin’s Creed Mirage. Pozostaje nam tylko liczyć, że Ubisoft podzieli się wkrótce dokładniejszymi informacjami na temat tych gier. Prawdopodobnie nastąpi to 12 czerwca w czasie Ubisoft Forward Life. Studio ogłosiło, że nie pojawi się na tegorocznym E3, a zamiast tego zorganizuje swoje własne wydarzenie.