fbpx

Serial Cleaners z aktualizacją i polską wersją językową

Polska skradanka o pracujących dla mafii sprzątaczach, Serial Cleaners, doczekała się dużej aktualizacji. Gra została uzupełniona o polską wersję językową, poziomy trudności, powrót do dowolnego etapu i wybór warunków pogodowych.

Serial Cleaners od krakowskiego studia Draw Distance to sequel Serial Cleaner, gry o zawodowym mafijnym czyścicielu. W drugiej części skradanki akcji, która przenosi nas tym razem do Nowego Jorku w latach 90., mamy już do czynienia z całym czteroosobowym zespołem sprzątaczy. Należą do niego metodyczny Bob C. Leaner, specjalistka od technologii Erin Reed, pseudonim Vip3r, atletyczna Latisha „Lati” Thomas oraz Psycho, czyli Haldor „Hal” Boen ze swoją ulubioną piłą łańcuchową.

Tytuł miał swoją premierę 2 września 2022 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X oraz Nintendo Switch, teraz zaś otrzymał dużą aktualizację z nową zawartością. Deweloperzy poinformowali o niej w poście na Steamie i na Twitterze.

Aktualizacja do Serial Cleaners – co nowego?

Update do Serial Cleaners obejmuje kilka mniej lub bardziej funkcjonalnych elementów. Po pierwsze twórcy umożliwili graczom wybór stroju bohaterów. Od teraz możemy przebierać całą czwórkę grywalnych sprzątaczy. Nowe skórki są do odblokowania wraz z postępami w grze lub po spełnieniu innych wymagań.

Z elementów bardziej dotyczących rozgrywki wśród nowości znalazły się udogodnienia takie jak wybór poziomu trudności oraz warunków pogodowych. Odtąd bez problemu wrócimy też do dowolnego z etapów, żeby przejść go ponownie (i po raz kolejny, i kolejny, i kolejny, jak podkreślają twórcy).

Dla rodzimych fanów dobrą informacją jest także to, że dodana zawartość uwzględnia polską wersję językową Serial Cleaners. Możemy już sprzątać po mafijnych porachunkach w ojczystym języku.