fbpx

The Texas Chain Saw Massacre na pierwszym gameplayu. Produkcja zadebiutuje w usłudze Xbox Game Pass

Gun Interactive dało się już poznać fanom growych horrorów za sprawą popularnego Friday the 13th: The Game. Dzisiaj wspomniane studio zaprezentowało materiał przedstawiający rozgrywkę ze swojego najnowszego projektu – The Texas Chain Saw Massacre. Szczególnie ukontentowani powinni być tutaj posiadacze abonamentu Xbox Game Pass z racji, iż ten poszerzy się o wspomnianą produkcję już w dniu jej premiery.

Podobnie jak majowe Evil Dead: The Game nowy tytuł od Gun reprezentuje popularny w ostatnich latach gatunek sieciowych horrorów na bazie znanej marki. Jednakże odróżniając się od większości tego typu pozycji, zaoferuje on asymetryczną rozgrywkę w niestandardowym formacie 3v4. W takim razie co z datą premiery? Na razie wiemy jedynie to, że piła pójdzie w ruch gdzieś na przestrzeni przyszłego roku.

The Texas Chain Saw Massacre – podróż do przerażającego świata oryginalnego filmu

Deweloperzy udostępnili również materiał prezentujący porównanie nadchodzącej gry z jej filmowym pierwowzorem. Dzięki temu zabiegowi widoczny stał się pietyzm, z jakim oddano ukazane lokacje obejmując przy tym nawet przedmioty jakie znalazły się w danej scenie. Rzadko w grach widoczne są tego typu zabiegi, co z pewnością sprawi, że dla niejednego fana oryginału będzie to pozycja obowiązkowa.