Nubarron: The adventure of an unlucky gnome do zgarnięcia za darmo na Steamie

Jeśli nie macie jeszcze dość kolekcjonowania darmowych gier, to dzisiaj mamy dla was kolejną propozycję, czyli Nubarron: The adventure of an unlucky gnome od studia Nastycloud.

4 maja 2021
Na skróty
  • Nubarron: The adventure of an unlucky gnome jest dostępne za darmo na Steamie do 9 maja, godziny 19:00.
  • Ilość kopii gry do rozdania jest ograniczona.
  • Nubarron to przygodowa platformówka 2D osadzona w świecie fantasy.

Nubarron: The adventure of an unlucky gnome, to – jak wskazuje tytuł – produkcja, której głównym bohaterem jest niezbyt szczęśliwy gnom, pozostający w dziwnej relacji ze swoją Chmurą. Nie wiadomo, czy jest to bardziej miłość, czy nienawiść, ale dwójka bohaterów (chyba nie będzie przesadą użycie tego słowa względem Chmury, skoro ma tak istotną rolę w życiu gnoma i nawet w opisie gry widnieje pisana z dużej litery) razem przemierza świat w poszukiwaniu przygód.

Całość została osadzona w fantastycznej krainie, pełnej niecodziennych istot oraz magii. Naszym głównym zadaniem będzie rozwiązywanie zagadek z pomocą Chmury, która dysponuje mocą błyskawic. To ułatwi nam i pokonanie wrogów, i podejmowanie wyzwań. Nie obędzie się również bez starć z bossami. Przy tym wszystkim możemy liczyć na przyjemną dla oka oprawę graficzną oraz orkiestrową muzykę, która urozmaica tę przygodową platformówkę 2D.

Produkcję studia Nastycloud ogramy na systemach Windows, macOS oraz Linux, a jej wymagania sprzętowe nie są wygórowane.

Nubarron – gdzie znaleźć grę?

Grę można przypisać do swojego konta na Steamie do 9 maja, do godziny 19:00 czasu polskiego. Należy się jednak spieszyć, bo można to zrobić jedynie do wyczerpania zapasów. Warto również pamiętać, że w ten sposób nie otrzymamy kart kolekcjonerskich do gry.

Jeśli jesteście zainteresowani, znajdziecie Nubarron: The adventure of an unlucky gnome na jego oficjalnej stronie na Steamie.

Dorota Żak

Absolwentka UJ, nałogowo ogląda filmy, żeby utrzymać status filmoznawcy. W wolnym czasie można znaleźć ją z książką i koniecznie z kubkiem dobrej herbaty pod ręką. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!