The Lord Of The Rings: Gollum otrzymuje dużą aktualizację poprawiającą wydajność na PC

3 sierpnia 2023,
11:00
Arek Grabowski
Gollum na zbliżeniu w The Lord of the Rings: Gollum

The Lord Of The Rings: Gollum zadebiutowało w maju i charakteryzowało się tragicznym stanem technicznym. Warto sprawdzić naszą recenzję gry, by poznać problemy tej produkcji. Daedalic Entertainment, twórcy tytułu, wydali nową dużą aktualizację, która ma naprawiać przede wszystkim wydajność na PC.

Obszerna lista zmian została opublikowana za pośrednictwem Steama. Nie wiemy, które nowości będą wprowadzone do wersji konsolowej The Lord Of The Rings: Gollum. Zmian jest naprawdę wiele i rzeczywiście sprawiają, że gra działa lepiej.

Co wprowadza nowa aktualizacja do The Lord Of The Rings: Gollum?

Naprawione zostały przede wszystkim problemy ze znikającymi znacznikami zadań, interaktywnymi obiektami oraz systemem punktów kontrolnych. Oczywiście poprawek jest znacznie więcej. Aktualizacja dotyczy ogólnych problemów oraz tych bardziej szczegółowych, jak konkretne bugi w wybranych misjach.

Łatka sporo naprawia, lecz wciąż nie doprowadza gry do satysfakcjonującego stanu. Została ona wydana kilka miesięcy po przeprosinach studia Daedalic Entertainment. Na ten moment nie wiemy, czy gra będzie wciąż aktualizowana.