The Division: Heartland otrzymuje ocenę od ESRB. Premiera prawdopodobnie już niedługo

The Division: Heartland to nowa produkcja free-to-play od studia Ubisoft. Otrzymała ona właśnie ocenę od ESRB na rynek amerykański. Może to oznaczać szybko zbliżającą się premierę, której data pozostaje jednak nieznana.

18 listopada 2022

The Division: Heartland jest nową grą free-to-play od studia Ubisoft. Obecnie data premiery pozostaje nieznana. Mimo wszystko produkcja otrzymała ocenę ESRB do wydania w USA. Może to oznaczać dość szybko zbliżającą się premierę gry. Ocena nie mówi tak naprawdę wiele – The Division: Heartland otrzymało M tak jak poprzednie produkcje z serii. Tytuł zostanie prawdopodobnie wydany na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S i X oraz PC. Mogliśmy już zobaczyć oficjalny gameplay z The Division: Heartland.

Co wiadomo o premierze The Division: Heartland?

Gra została oceniona, jako produkcja dla dorosłych. Nie jest to żadna nowość, jeśli chodzi o serię The Division. Warto zauważyć, że w tej produkcji pojawią się także mikrotransakcje. To dość standardowe dla gry free to play. Mimo wszystko data premiery wciąż pozostaje nieznana. Ubisoft oficjalnie nie wypowiedział się jeszcze na temat czasu wydania The Division: Heartland. Wiadomo jednak, że spin-off jest już prawie gotowy.

Podsumowanie oceny ESRB wiele mówi o samej produkcji: „Strzelanka trzecioosobowa, w której gracz staje się agentem rządowym. Wykorzystywane są karabiny maszynowe, karabiny, materiały wybuchowe do walki z przeciwnikami. Walki mogą być realistyczne — występuje krew, prawdziwy ostrzał, płacz bólu, wybuchy itd. Na cutscenkach występuje więcej brutalności: walka bliskodystansowa, rosyjska ruletka, pierwszoosobowa strzelanina. W grze pojawiają się także słowa „f**k” oraz „sh*t”.”

Obecnie studio pracuje także nad mobilną produkcją z tej samej serii. Nosi ona tytuł The Division: Resurgence. Tutaj również data premiery nie jest znana. Można jednak wstępnie rejestrować się, by otrzymać pewne bonusy po wydaniu gry.

Ustrzel grową okazję

Redakcja GAMESGURU

UWaga! Gorące informacje!