fbpx

Testy Project Q od Ubisoftu zostaną przyspieszone. Każdy może się zapisać

Według źródeł serwisu Insider Gaming Ubisoft zamierza przyspieszyć testy gry multiplayer pod roboczą nazwą Project Q. Już wcześniej wspominaliśmy o możliwości zapisania się do wczesnej wersji i darmowego sprawdzenia tytułu. Według serwisu Insider Gaming będą trzy tury testów Project Q przez cały 2023 rok.

Oczywiście nie wszyscy otrzymają dostęp, jedynie gracze wybrani z zapisów będą mogli sprawdzić produkcję. Pierwsza tura testów Project Q będzie miała miejsce już w styczniu i potrwa tydzień tak jak pozostałe. To jednak nie wszystko, ponieważ Ubisoft chce upewnić się, że gra zostanie dopracowana na samą premierę. Kolejne testy będą miały miejsce w kwietniu oraz czerwcu.

Jakie zmiany nastąpiły w Project Q od ostatniej aktualizacji Ubisoftu?

Oficjalnie Project Q jest opisywany jako gra, która przede wszystkim ma sprawiać dużo frajdy. Według twórców nie będzie ona zawierać trybu Battle Royale, na co wskazywały materiały reklamowe. Serwis Insider Gaming otrzymał fragment rozgrywki z trybu Showdown, gdzie było wiele mechanik znanych z takich gier jak Fortnite, PUBG czy Call of Duty: Warzone.

Gra oferuje jednak znacznie więcej modeli rozgrywki, a raczej będzie ostatecznie je wszystkie posiadać. Obecnie znany jest powyższy Showdown oraz Battle Zone, gdzie dwie drużyny po czterech graczy przejmują określone punkty. Ten tryb pojawia się najczęściej w oficjalnych prezentacjach dla mediów oraz recenzentów. Do testów natomiast może zapisać się każdy przez ten link.