fbpx

Project Q – ruszyły zapisy do nadchodzących zamkniętych testów nowego arena shootera od Ubisoftu

23 kwietnia 2022,
23:59
Hubert Kalisz

Przygotowywany przez Ubisoft Bordeaux, Project Q będzie arena shooterem stawiającym na drużynową współpracę i przemyślane wykorzystywanie różnorodnych umiejętności postaci. Data premiery gry nie jest jeszcze znana, choć kolejne przecieki pozwalają nam sądzić, iż ta będzie miała miejsce w najbliższej przyszłości.

Grafika promocyjna z gry Project Q

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Toma Hendersona na Twitterze, Ubisoft właśnie ogłosił Project Q, który w wielu aspektach przypomina swoim stylem Overwatcha od Blizzard Entertainment. Jednakże nie wszystkie z przewidywań Hendersona były trafione. Mimo pierwotnych domysłów studio wyraźnie zaznacza, iż nie jest to gra battle royale, a nacisk ma być wyraźnie położony na starcia drużynowe. Wartym zaznaczenia pozostaje również to, że Project Q to jedynie tytuł roboczy produkcji i z pewnością zmieni się on w przyszłości.

Project Q – szczegóły rozgrywki

Tytuł rozwijany jest w oparciu o technologię Unreal Engine i będzie prezentował akcję zza pleców naszej postaci. Do użytku graczy zostanie oddany szereg różnorodnych gadżetów, które pozwolą na przechylenie szali zwycięstwa na sprzyjającą nam stronę. Właśnie ruszyły przygotowania do zamkniętych testów tytułu, do których możecie zapisać się tutaj. Poniżej znajdziecie fragment rozgrywki z Project Q, który wyciekł do sieci za sprawą użytkownika Reddita o nicku Parzalai.

https://youtu.be/sSniTvTPsXI