Gran Turismo 7 na oficjalnym zwiastunie. Znamy datę premiery produkcji

Podczas PlayStation Showcase 2021 twórcy Gran Turismo 7 zaprezentowali oficjalny zwiastun nadchodzącej produkcji. Przy okazji ujawniono dokładną datę premiery najnowszej odsłony kultowej serii. Tytuł zadebiutuje na konsolach PlayStation w marcu przyszłego roku.

10 września 2021

Podczas PlayStation Showcase 2021 twórcy Gran Turismo 7 zaprezentowali oficjalny zwiastun produkcji. Zobaczymy na nim fragmenty rozgrywki, a więc ciekawe samochodowy na tle wspaniałych krajobrazów. Przy okazji ujawniono dokładną datę premiery. Tytuł pojawi się wyłącznie na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Gra trafi do dyspozycji użytkowników w przyszłym roku, a dokładnie 4 marca 2022.

Gran Turismo 7 – najnowsza odsłona kultowej serii

Gran Turismo 7 ze szczegółowością odtwarza wygląd i styl najnowszych supersamochodów oraz uznanych klasyków, oferując ponad 420 modeli dostępnych w Centrum Marek i komisie aut używanych. Możemy sprawdzić każde z aut w dynamicznie zmieniających się warunkach pogodowych na ponad 90 torach, w tym klasycznych trasach z historii GT. W swoim garażu można tuningować i personalizować setki własnych pojazdów.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!