Tekken 8 – Paul Phoenix na nowym zwiastunie zaskoczył wyglądem. Opinie fanów są podzielone

12 marca 2023,
01:34
Kaja Piaścik
Atakujący Paul Phoenix w Tekkenie 8

Bandai Namco regularnie dzieli się nowymi trailerami przedstawiającymi kolejne postaci z rostera Tekkena 8. Opublikowane dotąd zwiastuny z gameplayem pokazały, czym pochwalić się będą mogli Nina, Kazuya oraz Jin. Na materiale, który w tym tygodniu wjechał do sieci, swoje umiejętności prezentuje natomiast Paul Phoenix.

Paul Phoenix z nową fryzurą w Tekkenie 8

Okazuje się, że jeśli chodzi o Paula w nachodzącej odsłonie kultowej bijatyki, to nie walka najbardziej zainteresowała widownię. Dotąd charakterystycznymi cechami bohatera były motocykl i postawione na sztorc blond włosy. W Tekkenie 8 Paul Phoenix dalej jeździ na motorze, zjawi się jednak z nową fryzurą.

Jak w wielu innych przypadkach, gdy w grę wchodzą zmiany, opinie fanów są podzielone. Na Subreddicie franczyzy użytkownicy porównują odświeżony wygląd postaci do memicznej Karen i żartują o wołaniu menadżera. Wielu wyraziło też swoje zdanie w prostszy, zdecydowanie dosadniejszy sposób (większość podobnych komentarzy zdążyła już zebrać sporo minusów, dlatego trzeba odkryć je ręcznie).

Nie brakuje też bardziej pozytywnych wrażeń. Głównym elementem, jaki przyciąga uwagę w zwiastunie i wyjątkowo spodobał się publice, jest efektownie rozrywający rękaw Paula Rage Art.

Jak można zauważyć po pojawiających się ostatnio materiałach, w Tekkenie 8 twórcy stawiają na nowe podejście, w tym rozwój bohaterów. Możemy się spodziewać, że zmian – w designie, ruchach, zachowaniu postaci – będzie zatem znacznie więcej. Z pewnością nie wszyscy wieloletni fani serii będą się z tego powodu zadowoleni, jednak powiew świeżości w ósmej już odsłonie Tekkena może ostatecznie okazać się lepszym kierunkiem dla franczyzy z tak długą historią.

Paul Phoenix w Tekkenie 7
Tekken 7 / Bandai Namco