fbpx

Nowy zwiastun Tekken 8 ujawnił demoniczną wersję Kazuyi

Podczas gali The Game Awards w 2022 roku mogliśmy zobaczyć zwiastun Tekken 8. Teraz twórcy oficjalnie potwierdzili, że do turnieju ponownie stanie Kazuya Mishima i podobnie jak reszta uczestników i on otrzymał niemałe zmiany wizualne i techniczne. Co prawda mogliśmy go już zobaczyć na trailerze w zeszłym roku, ale teraz widzimy jak mocno pobił on swojego syna Jina Kazamę.

Na zwiastunie możemy dostrzec takie ciosy Kazuyi jak God Fists, Spinning Demon i kombinacje Flash Punch, ale także kilka nowych, których nazw zapewne jeszcze nie znamy. To jednak nie wszystko, ponieważ widzimy przemianę Mishimy w jego demoniczną formę.

Demoniczny Kazuya w Tekken 8 wygląda obłędnie

Nowa demoniczna forma Kazuyi jest nieco mniej diabelska niż w poprzednich odsłonach, ale jego umiejętności zdecydowanie się rozwinęły. Teraz jego super atak jest prawdziwym pokazem zniszczenia.
Zresztą zobaczcie sami:

Drugą nowością jest arena Times Square. Cała jest usłana neonami i wielkimi ekranami LCD, co ciekawe na jednym z nich możemy oglądać toczący się właśnie pojedynek. Zapewne jest to sposób, by gapie za policyjną blokadą nie stracili żadnego momentu z tej emocjonującej walki.

Zgodnie z ostatnim raportem finansowym Bandai Namco, Tekken 8 ma się pojawić do marca 2024 roku, ale istnieje spore prawdopodobieństwo, że nastąpi to szybciej. Pozostaje tylko czekać i ćwiczyć, aż ponownie będziemy mogli wziąć udział w tym legendarnym turnieju.