fbpx

Tekken 8 – Jin Kazama na nowym zwiastunie. Pojedynek od drugiej strony

Następna część kultowej serii bijatyk od Bandai Namco powoli otrzymuje kolejne materiały. Tydzień temu twórcy podzielili się gameplayowym trailerem, na którym został zaprezentowany Kazuya wraz ze swoją demoniczną formą. Materiał przedstawił umiejętności bohatera w trakcie pojedynku ze swoim synem. Teraz nowy zwiastun Tekkena 8 pokazuje rozgrywkę z drugiej strony – to Jin Kazama chwali się zdolnościami w walce z Kazuyą.

Jak prezentuje się Jin Kazama na nowym zwiastunie Tekkena 8?

W materiale, oprócz klasycznych ataków, ukazana została częściowa zamiana bohatera w demoniczną wersję. Tym razem możemy jednak bliżej przyjrzeć się, jak uwzględniona już na trailerze opublikowanym z okazji The Game Awards forma sprawdza się w faktycznej bitwie.

Powracający w roli protagonisty w Tekkenie 8 Jin dostał również linie dialogowe, które eksponują jego przemianę na przestrzeni serii. Wieloletni fani wydają się podekscytowani zmianami. Uwagę przykuwa bowiem nie tylko fakt, że bohater odzyskał nad sobą kontrolę, ale także różnorodność stylów, jakimi posługuje się w walce.

Nacisk na rozwój postaci okazuje się na ten moment jednym z ciekawszych elementów Tekkena 8. Miejmy nadzieję, że deweloperzy zdradzą wkrótce więcej informacji dotyczących pozostałych grywalnych bohaterów. Z udostępnionych ostatnio materiałów wiemy, że na arenę wróci m.in. Nina Williams, a w nadchodzących tygodniach własne gameplayowe zwiastuny otrzymają zapewne kolejni wojownicy.