fbpx

Studio Eschatology Entertainment rozpoczęło rekrutację – twórcy chcą nas zabrać na Dziki Zachód

W skład Eschatology Entertainment wchodzą weterani pracujący niegdyś nad Half-Life’a 2 i Dishonored. Jeśli chcielibyście do nich dołączyć, to właśnie nadarza się ku temu okazja, bo studio rozpoczęło rekrutację.

Na skróty
  • Eschatology Entertainment tworzy grę w klimatach postapokaliptycznego Dzikiego Zachodu.
  • W związku z rozpoczęciem prac, studio zatrudnia specjalistów.
  • Wszystkie oferty pracy są w pełni zdalne.

Gier wykorzystujących motyw dzikiego zachodu nigdy za wiele, tak jak nigdy za wiele nie będzie ambitnych twórców chcących dostarczyć porcję solidnej, interaktywnej rozrywki – rękawice w tej dziedzinie podejmuje nowopowstałe studio Eschatology Entertainment, które na wstępie otrzymuje kilka dodatkowych punktów zaufania. Dlaczego? Ponieważ w jego skład wchodzą weterani branży, którzy pracowali przy tak kultowych tytułach, jak Half-Life 2 oraz Dioshonored.

Eschatology Entertainment ma zamiar stworzyć FPSa stawiającego na narrację

Jak donosiliśmy w sobotę, studio pracuje nad FPSem osadzonym w postapokaliptycznej odmianie Dzikiego Zachodu, która w głównej mierze skupi się na narracji. By pomóc w tworzeniu historii o zagubionym rewolwerowcu, wystarczy odwiedzić zakładkę rekrutacja na oficjalnej stronie dewelopera. Niewielkie, bo 40-osobowe studio zamierza zatrudnić specjalistów na stanowiska:

Oczywiście wszystkie stanowiska dostępne są w pełni zdalnie, dlatego przeprowadzka z aktualnego miejsca zamieszkania nie będzie konieczna.