Star Wars Jedi: Survivor od Respawn Entertainment pojawi się około sześciu tygodni później, niż początkowo przewidywano. Twórcy przenieśli premierę gry na 28 kwietnia, gdzie wcześniej tytuł miał być wydany 17 marca. Różnica nie jest oczywiście duża, jednak studio Respawn udostępniło oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Dlaczego premiera Star Wars Jedi: Survivor została przesunięta?

Respawn Entertainment, twórcy serii Star Wars Jedi wydali oficjalną informację, dlaczego nowa odsłona została przesunięta. Wynika to przede wszystkim z konieczności dopracowania tytułu pod względem technicznym. Warto jednak się zastanowić, czy dodatkowe sześć tygodni zmieni jakość gry tworzonej przez kilka lat.

Przez ostatnie trzy lata, zespół Respawn przelewał swoje serce i duszę na Star Wars Jedi: Survivor, więc jesteśmy dumni, że następny etap przygód Cala Kestisa jest już stworzony pod względem zawartości. Teraz całkowicie skupiamy się na finalnej części, czyli naprawie błędów, poprawie wydajności, stabilności czy szlifowaniu doświadczenia, jakie przeżyje gracz.

Stig Asmussen, reżyser Star Wars Jedi: Survivor

Twórcy potrzebują kilku dodatkowych tygodni, by dopracować stan techniczny gry. Z wypowiedzi wynika tyle, że tytuł ma się naprawdę dobrze, można spodziewać się wysokiej jakości produkcji. Warto zauważyć wierność materiałowi źródłowemu, o co zadbali twórcy. Star Wars Jedi: Survivor nie będzie mocno odbiegało od kanonu (oprócz koniecznych zabiegów). To prawdziwa gratka dla miłośników uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Ustrzel z nami najlepszą okazję 

Sprawdź cenę Star Wars Jedi: Survivor na PC w Instant Gaming

Komentarze

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze