Skull and Bones ma pojawić się w przyszłym roku. Data premiery przedwcześnie ujawniona

20 listopada 2023,
15:30
Arek Grabowski
Trzy statki piratów płynące po morzu w Skull and Bones

Niedawno informowaliśmy, że Skull and Bones najprawdopodobniej pojawi się do końca 2023 roku fiskalnego (do marca 2024 roku). Wygląda na to, że te informacje zostały potwierdzone. Skull and Bones było opóźniane już wielokrotnie. Gra straciła aż trzech dyrektorów kreatywnych i napotkała nawet całkowitą zmianę koncepcji.

Ostatecznie jednak data premiery Skull and Bones została najprawdopodobniej potwierdzona. Darryl Long, dotychczasowy dyrektor zarządzający Ubisoft Singapore, powiedział, że gra wyjdzie między styczniem a marcem 2024 roku. Warto zauważyć, że zrobił to podczas swojej przeprowadzki z Ubisoft Singapore do biura w Toronto. Tę informację przekazał serwis Yahoo Gaming SEA.

Skull and Bones może być już na finiszu po latach perturbacji

Skull and Bones powstaje już od lat. Gra powinna ukazać się do marca 2024 roku na PC, Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. Nie ma obecnie informacji, czy tytuł będzie dostępny przez Game Pass lub Ubisoft Plus. Skull and Bones najprawdopodobniej będzie przypominać ostatnie beta testy, które gracze mieli okazję sprawdzić.

Ostatecznie gra się ukaże i to ogromne osiągnięcie. Ubisoft jest znany z anulowania ogromnej liczby projektów. Dostarczenie Skull and Bones to swego rodzaju punkt honoru dla studia. Tytuł wielokrotnie był na skraju usunięcia – udało się jednak go doprowadzić do końca.