Polscy streamerzy na szczycie zawodów Twitch Rivals Showdown w Call of Duty: Warzone

3 kwietnia 2020,
17:33
Franciszek Ciechowski

W zeszłym tygodniu Team PAGO3 pokazał fantastyczną formę w turnieju Twitch Rivals EMEA Showdown. Mierząc się z największymi nazwiskami na Twitchu, zawodnicy wywalczyli sobie pozycję drugiej najlepszej drużyny w rozgrywkach Solo i trzeciej najlepszej w Trio.

Postać z Call of Duty: Warzone jadąca na quadzie

Team Izakooo oraz Team UrQueen także popisały się świetnymi rezultatami i dotarły do wysokich miejsc w klasyfikacji zawodów.

Turniej Twitch Rivals: Warzone Streamer Showdown odbył się w środę 25 marca (Solo) oraz czwartek 26 marca (Trio). Na imprezę składały się turnieje dedykowane regionom Ameryka Północna, EMEA oraz Tajwan, rozgrywane podczas obu dni i posiadające łączną pulę wygranych 250 tysięcy dolarów.

Na kanale https://www.twitch.tv/twitchrivals/ można obejrzeć najlepsze momenty ze streamów. Więcej informacji o imprezie można uzyskać pod adresem: https://smash.gg/tournament/twitch-rivals-warzone-streamer-showdown-europe/details

Turniej już się zakończył, ale nigdy nie jest za późno, by dołączyć do imprezy. Docenione przez ponad 30 milionów graczy z całego świata Call of Duty: Warzone jest już dostępne do pobrania dla każdego – za darmo!