Zapowiedź The Sims 5 już w październiku? Tak sugeruje znany dziennikarz

Dobrych wieści o serii The Sims ciąg dalszy.  Jeff Grubb – znany leaker – ujawnił, że już w przyszłym miesiącu otrzymamy zapowiedź The Sims 5. Tytuł ma znajdować się we wczesnej fazie rozwoju, więc nie powinniśmy spodziewać się jego szybkiej premiery.

17 września 2022
Na skróty
  • Jeff Grubb zasugerował, że w przyszłym miesiącu otrzymamy zapowiedź The Sims 5.
  • Prezentacja gry ma mieć miejsce podczas wydarzenia Behind The Sims Summit, które odbędzie się 18 października.
  • Tytuł ma się znajdować na wczesnym etapie produkcji, nie powinniśmy więc spodziewać się jego szybkiego debiutu.

Możliwe, że już w przyszłym miesiącu otrzymamy zapowiedź The Sims 5, kontynuacji popularnego cyklu symulatorów życia. Wieści te ujawnił Jeff Grubb z serwisu Giant Bomb, znany z posiadania sprawdzonych informacji. Podczas transmisji z serii Game Mess Mornings zasugerował on, że gra zostanie zaprezentowana podczas wydarzenia Behind The Sims Summit, które odbędzie się 18 października.

Nadchodzi też The Sims 5. Niemal na pewno ogłoszą je na tym wydarzeniu w przyszłym miesiącu.”

Jeff Grubb, dziennikarz

The Sims 5 z odległą premierą

Zapowiedź nowej odsłony serii brzmi bardzo wiarygodnie, zwłaszcza jeśli pod uwagę weźmiemy fakt, że tego samego dnia, The Sims 4 przejdzie na model free-to-play. Dziennikarz przyznał jednak, że gra jest prawdopodobnie na bardzo wczesnym etapie produkcji, więc nie zagramy w nią zbyt szybko.

Więcej szczegółów o przyszłości serii The Sims poznamy na wspomnianym Behind The Sims Summit, które wystartuje już 18 października o godzinie 19:00. Wydarzenie będzie transmitowane na oficjalnych kanał YouTube oraz Twitch.

UWaga! Gorące informacje!