The Sims 4 będzie free-to-play! Grę pobierzemy za darmo już niedługo

14 września 2022,
20:09
Nikodem Idziak

Electronic Arts postanowiło sprawić graczom przesympatyczny prezent. The Sims 4 już wkrótce przejdzie na model free-to-play, co oznacza, że grę pobierzemy za darmo. Firma zapowiedziała również wydarzenie, podczas którego twórcy opowiedzą o dalszych losach serii.

Postacie z gry The Sims 4
Na skróty
  • EA potwierdziło, że The Sims 4 przechodzi w model free-to-play.
  • Tytuł pobierzemy za darmo na PC i komputery Mac oraz konsole PS4, PS5, Xbox One i XSX|S już od 18 października.
  • Tego samego dnia odbędzie się również Behind The Sims Summit, czyli wydarzenie poświęcone przyszłości serii The Sims.

EA oficjalnie potwierdziło, że The Sims 4 przechodzi w model free-to-play. Już 18 października grę będziemy mogli pobrać za darmo na PC i komputerach Mac oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i XSX|S. Warto jednak pamiętać, że mowa tylko o jej podstawowej wersji oraz darmowych dodatkach. DLC wciąż będą płatne.

Nie jest to jedyna z przygotowanych przez twórców niespodzianek. Osoby, które już posiadają lub kupią grę do 17 października otrzymają w prezencie kolekcję o nazwie Oaza wystroju. Zawiera ona zestaw mebli do wnętrz i ogrodu, inspirowanych pustynnym krajobrazem.

Behind The Sims Summit – gdzie i kiedy obejrzymy wydarzenie?

Firma zapowiedziała również event, podczas którego deweloperzy opowiedzą o przyszłości serii The Sims. Behind The Sims Summit wystartuje 18 października o godzinie 19:00 i będzie transmitowane na oficjalnych kanałach YouTube oraz Twitch.