fbpx

Paradox Interactive zapowie trzy nowe gry w następnym tygodniu

28 lutego 2023,
16:44
Arek Grabowski
Postać z Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 siedząca na nenowym znaku

Studio Paradox Interactive przygotowuje prezentację aż trzech nowych gier. Jedna z nich pochodzi od dewelopera niezwykle popularnego Cities: Skylines. Dodatkowo planowane jest wydanie aż czterech rozszerzeń do gier Paradox Interactive. Cała prezentacja została zaplanowana na 6 marca.

Wśród nowości wyróżnia się tytuł od twórców Shadowrun i Battletech. Zapowiedziana zostanie również produkcja Paradox Tectonic oraz dewelopera serii The Sims, Roda Humble’a. Jeśli chodzi o zapowiedziane rozszerzenia, prawdopodobnie twórcy zaprezentują DLC do Crusader Kings 3 i Europa Universalis 4. Dodatkowo zaplanowano „kilka ogłoszeń” od deweloperów gier indie ze studia Paradox Arc.

Co zobaczymy na nadchodzącej prezentacji Paradox Interactive?

Prezentacja Paradox Interactive odbędzie się 6 marca o 18:00 czasu polskiego na kanale YouTube i Twitch studia. Opublikowano również oficjalny trailer wydarzenia. Warto zauważyć, że cała prezentacja będzie miała miejsce w kolaboracji z Xboxem, a więc można spodziewać się zapowiedzi związanych z Game passem oraz konsolami.

Gracze czekają przede wszystkim na pokaz Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Obecnie prace nad produkcją są w „dobrych rękach” według twórców. Na ten moment pozostałe projekty, które zostaną zaprezentowane, pozostają nieznane.