Vampire: The Masquarade – Bloodlines 2 w dobrych rękach. Uspokaja szef Paradox Interactive

Vampire: The Masquarade – Bloodlines 2 od początku produkcji boryka się z wieloma komplikacjami. Szef studia Paradox Interactive, Fredrik Wester, uspokaja jednak, informując, że gra jest w dobrych rękach.

20 lipca 2022
Na skróty
  • Gra Vampire: The Masquarade – Bloodlines 2 boryka się z różnymi problemami, co wzbudza obawy fanów.
  • Fredrik Wester, szef Paradox Interactive uspokaja, że gra powstaje i jest w dobrych rękach.
  • Premiera produkcji była wielokrotnie przesuwana i aktualnie nie mamy żadnych oficjalnych doniesień na temat planowanej nowej daty.

Oczekiwany przez wielu fanów RPG o życiu uzależnionych od krwi nocnych drapieżników, Vampire: The Masquarade – Bloodlines 2, zdaje się mieć pewne wewnętrzne problemy. Niestety, mimo ogromnego potencjału adaptowanego na potrzeby produkcji wampirzego lore, systematycznie słyszymy o mniej lub bardziej potwierdzonych komplikacjach, czy choćby zmianie studia odpowiedzialnego za samą produkcję gry.

Być może Vampire: The Masquarade – Bloodlines 2 nie jest stracone

W obliczu tak negatywnej aury krążącej wokół produkcji można więc mieć wątpliwości co do jakości wyczekiwanego tytułu. Na ratunek dobrego imienia Bloodlines 2 wyruszył Fredrik Wester, szef Paradox Interactive, który właśnie z powodu narastającej niepewności postanowił wypowiedzieć się w tej sprawie. Z racji pełnionego stanowiska i idącego za tym znacznie lepszego wglądu w sytuację, Wester opublikował wiadomość na Twitterze, w której uspokaja graczy, pisząc, że gra nadal powstaje i jest w dobrych rękach. Miejmy nadzieję, że jego słowa okażą się zgodne z prawdą i doczekamy się produkcji godnej poprzedniczki, która, choć finalnie (i za pomocą społeczności) okazała się wyśmienita, to również borykała się z wieloma technicznymi problemami w momencie premiery.

Vampire: The Masquarade – Bloodlines 2 zostało zapowiedziane 3 lata temu, a premiera została już wielokrotnie przekładana. Na ten moment nie możemy mieć żadnej pewności, kiedy tytuł trafi w ręce graczy.

UWaga! Gorące informacje!