fbpx

Hogwarts Legacy dobiło ponad 267 milionów rozegranych godzin przez graczy

Hogwarts Legacy okazało się ogromnym sukcesem dla WB Games i Avalanche Software. Obecnie twórcy odnotowali ponad 267 milionów rozegranych przez graczy godzin. Dyrektor Warner Bros. Games, David Haddad, wypowiedział się na temat niesamowitego sukcesu gry.

Zaangażowanie graczy jest spektakularne. Dotąd odnotowaliśmy ponad 267 milionów rozegranych godzin, 393 miliony wyhodowanych magicznych roślin, 242 miliony uwarzonych mikstur oraz 1,25 miliarda pokonanych czarnoksiężników.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze startu gry i widzimy świetlaną przyszłość dla premiery Hogwarts Legacy na innych platformach. Naszym celem jest kontynuowanie oraz dostarczanie dla graczy niesamowitej biblioteki Warner Bros. Discovery w przyszłych tytułach.

David Haddad, dyrektor WB Games

Twórcy widzą więc, jak ogromnym sukcesem stała się gra. Warto zauważyć, że gracze przenieśli nawet ten tytuł do Elden Ring za pomocą rozbudowanego moda. Pokazuje to ogromne zaangażowanie fanów oraz oczekiwania na nową zawartość.

Jaka będzie przyszłość Hogwarts Legacy według WB Games?

To dopiero początek Hogwarts Legacy, gra miała premierę około 2 tygodnie temu. Twórcy mają zaplanowane porty dla PlayStation 4 oraz Xbox One i zostaną one wydane prawdopodobnie 4 kwietnia. Gra zostanie także przeniesiona na Nintendo Switch, jednak ta wersja pojawi się dopiero 25 czerwca.

Twórcy nie mają obecnie planów związanych z DLC do Hogwarts Legacy, ale gracze wciąż czekają na jakiekolwiek informacje dotyczące rozszerzeń i dodatków. Fani nie tracą nadziei i uważają, że gra rzeczywiście może w przyszłości otrzymać DLC przez ogromny sukces, jaki osiągnęła.

Warto zauważyć, że nadchodzi już kolejna gra od Warner Bros. Games, czyli Suicide Squad: Kill the Justice League. Jest to produkcja Rocksteady, która zostanie wydana 26 maja na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S/X.