fbpx

Serial The Last of Us oficjalnie z drugim sezonem!

Emocje otaczające serial The Last of Us nie opadają. Wyemitowano dopiero dwa odcinki, a produkcja pobija kolejne rekordy oglądalności, może poszczycić się świetnym otwarciem i do tego wpływa pozytywnie na sprzedaż samej gry. Na tym jednak nie koniec, bo HBO ma najwyraźniej daleko idące plany związane z serią.

Kontynuacja serialu na podstawie flagowego tytułu Naughty Dog coraz bliżej

Jak zostało dzisiaj ogłoszone, The Last of Us otrzyma kolejny sezon. Całość trafi na platformę HBO Max, choć na razie nie podano dodatkowych szczegółów. Skoro jednak emitowany aktualnie sezon skupia się na pierwszej części kultowej gry, kolejny z pewnością weźmie na warsztat jej drugą część, gdzie kontynuowane są losy Joela i Ellie.

Główni twórcy serialu, czyli Neil Druckmann i Craig Mazin wypowiedzieli się na temat decyzji HBO, ciesząc się dalszą możliwością kontynuowania historii, która przypadła do gustu tak wielu widzom, a wcześniej graczom.

Jestem pełen pokory, zaszczycony i, szczerze mówiąc, przytłoczony tym, że tak wiele osób poczuło związek z naszą ponowną opowieścią o podróży Joela i Ellie. Współpraca z Craigiem Mazinem, naszą niesamowitą obsadą i ekipą oraz HBO przerosła moje i tak już wysokie oczekiwania. Teraz mamy przyjemność zrobić to ponownie w sezonie drugim! W imieniu wszystkich w Naughty Dog i PlayStation, dziękuję!

Neil Druckmann

Jestem bardzo wdzięczny Neilowi Druckmannowi i HBO za naszą współpracę, a jeszcze bardziej jestem wdzięczny milionom ludzi, którzy dołączyli do nas w tej podróży. Publiczność dała nam szansę na kontynuację, a jako fan postaci i świata stworzonego przez Neila i Naughty Dog nie mogłem być bardziej gotowy, by ponownie się w to zagłębić.

Craig Mazin

Przypomnijmy tylko, że najbliższy, czyli trzeci odcinek The Last of Us zobaczymy już w niedzielę. Na czas oczekiwania na kolejne epizody przygotowaliśmy dla was tekst, w którym zbieramy wszystkie easter eggi, jakie znaleźliśmy w serialu.