fbpx

Saints Row zostanie całkowicie odnowiony. Twórcy zapowiedzieli ogromne aktualizacje

6 maja 2023,
18:36
Arek Grabowski
Główny bohater Saints Row strzelający do grupy przeciwników pod wiaduktem w Saints Row

Saints Row zostanie odnowiony bardzo podobnie jak Cyberpunk 2077. Twórcy zamierzają wprowadzić ogromną aktualizację, która odnowi niemal wszystkie elementy i doda ogrom nowych mechanik. Zapowiedziano 3 tak duże łatki, gdzie pierwsza z nich pojawi się 9 maja. Będzie ona nosić nazwę Sunshine Springs. O aktualizacji dowiedzieliśmy się już w momencie publikacji roadmapy od Deep Silver Violition, jednak nie było oczywiste, jak duże będzie rozszerzenie.

Łatka wprowadzi zupełnie nowy obszar do gry. W Saints Row będzie dostępne ogrom nowych aktywności. Premiera gry nie poszła po myśli twórców i teraz chcą to naprawić. Deweloperzy proszą fanów, by dać tej produkcji kolejną szansę.

Aktualizacja do Saints Row pojawia się w krytycznym momencie dla gry

Tytuł został skrytykowany przez graczy oraz recenzentów. Twórcy chcą dać tej produkcji „nowe życie” przez wprowadzenie masy usprawnień, a także całkowicie nowej zawartości. Jakie najważniejsze zmiany otrzymamy w aktualizacji Sunshine Springs?

  • Walki będą mniej frustrujące – teraz szansa na uniknięcie ataku wręcz przez przeciwnika jest „prawie zerowa”, trafienie gracza, gdy kuca będzie wiele trudniejsze oraz łatwiej przerywać wzywanie posiłków przez wroga. Punkty trafień zostały „drastycznie zmniejszone”. Małe zmiany w interfejsie będą informować gracza o tym, „czy dobrze walczy”.
  • Zmiany interfejsu – HUD wyraźnie odróżnia misje fabularne od pobocznych. Zakładka „ukończone” pozwoli śledzić zadania, które zostały już wykonane.
  • Zmiany dźwięku – sporo usprawnień związanych z brzmieniem.
  • Poprawki błędów – ulepszono prawie każdy obszar dostępny w grze.
  • Ulepszenia multiplayera – wiele poprawek związanych z grą multiplayer.
  • Nowy obszar – w grze pojawi się obszar Sunshine Springs z nowymi aktywnościami.

Czy planowane zmiany wystarczą, by uratować Saints Row? Tego dowiemy się już 9 maja, kiedy pierwsza aktualizacja będzie dostępna.