fbpx

Resident Evil 4 Remake otrzyma demo już dziś według reklam w serwisie Twitch

Na Twitchu pojawiły się reklamy ujawniające, że Capcom wyda darmowe demo Resident Evil 4 Remake jeszcze dziś. Zauważył to znany branżowy analityk Mauro NL na Twitterze. Niedawno dowiedzieliśmy się, ile gra zajmie miejsca na dysku, teraz natomiast poznamy znacznie więcej informacji o tytule, otrzymamy pełnoprawne darmowe demo.

Dziś odbędzie się pokaz Capcom Spotlight, podczas którego zostanie zaprezentowane Resident Evil 4 Remake i Exprimal. Prawdopodobnie demo będzie dostępne po zakończeniu prezentacji. Czas oczekiwania na grę powinien umilić nowy trailer, który został niedawno opublikowany.

Od której godziny demo Resident Evil 4 Remake będzie dostępne?

W poście Mauro NL na Twitterze można zobaczyć, jak wyglądały wyemitowane reklamy Resident Evil 4 Remake. Grafika mówi, że „demo jest dostępne już teraz”, co oznacza, że ktoś rozpoczął kampanię zbyt wcześnie.

O godzinie 23:30 czasu polskiego rozpocznie się wydarzenie Capcom Spotlight. Można będzie je oglądać przez Twitch, Facebook, Tiktok i YouTube studia. Podczas pokazu planowane jest pokazanie kilku najważniejszych produkcji, czyli Resident Evil 4 Remake, Exoprimal, Ghost Trick: Phantom Detective, Mega Man Battle Network Legacy Collection i Monster Hunter Rise: Sunbreak. Po prezentacji będzie można pobrać wyżej wspomniane demo.

Resident Evil 4 Remake pojawi się 24 marca na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S i PC. Bardzo dużo informacji o grze zostanie prawdopodobnie zaprezentowane podczas dzisiejszego Capcom Spotlight.